Bia³ystok, Podlaskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik biurowy.

Bia³ystok

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Fundacja poszukuje osób na stanowisko: Pracownik biurowy.

Opis stanowiska:
- prace biurowe
- przygotowanie dokumentacji
- korespondencja handlowa

Wymagania:
- umiejêtno¶æ obs³ugi komputera
- punktualno¶æ, uczciwo¶æ, odpowiedzialno¶æ, rzetelno¶æ.

Dodatkowymi atutami bêd±:
- orzeczenie o niepe³nosprawno¶ci
- status osoby zarejestrowanej w Urzêdzie Pracy

Oferujemy:
- mo¿liwo¶æ d³ugoterminowej wspó³pracy.
- przeszkolenie do pracy.

miejsce pracy: Suwa³ki

Osoby zainteresowane ofert± prosimy o przes³anie swojego CV

Prosimy do³±czyæ klauzulê o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacyjne.

Og³oszenie dodane: Piatek, 05 Czerwiec, 2020  10:34

Identyfikator: 684464

Wy¶wietleñ: 1746

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe