Bia³ystok, Podlaskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Doradca Ds Techniczno-handlowy

Wielkopolska

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

ETIF Polska Sp. z o.o.

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta znanej firmy z bran¿y HVAC - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DORADCA DS TECHNICZNO-HANDLOWY

lokalizacje: Wielkopolskie
Nr ref: DT/11/2012

Opis stanowiska:
Doradztwo techniczno-handlowe (dobór urz±dzeñ, wsparcie procesu projektowego)
Obs³uga klientów na podleg³ym terenie
Rozbudowa bazy klientów
Wymagania:
Wykszta³cenie wy¿sze kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, ch³odnictwo)
Do¶wiadczenie w pracy w bran¿y klimatyzacyjnej , chêtnie przy du¿ych inwestycjach, we wspó³pracy z biurami projektowymi
Umiejêtno¶æ dokonania wstêpnych obliczeñ w celu doboru urz±dzeñ i wsparcia procesu tworzenia oferty
Do¶wiadczenie handlowe (w prowadzeniu sprzeda¿y)
Prawo jazdy kat. B
Samodzielno¶æ, wysokie umiejêtno¶ci organizacyjne
Doskona³a komunikatywno¶æ, nastawienie na budowanie d³ugotrwa³ych relacji z klientami, wysoka kultura osobista
Chêæ rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów
Oferujemy:
Pracê w dynamicznej firmie, rozwojow± atmosferê i dobre warunki pracy
Szkolenia produktowe i doskonal±ce umiejêtno¶ci
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania, ubezpieczenie medyczne
Mo¿liwo¶ci rozwoju
Samodzielno¶æ, wspó³pracê i przyjazn± atmosferê
Narzêdzia pracy (samochód s³u¿bowy, telefon komórkowy, komputer)

Opis dodatkowy:
Kandydatów spe³niaj±cych powy¿sze kryteria prosimy o przes³anie CV na adres e-mail
rekrutacja@etif.eu
w tytule e-mail podaj±c nr ref. DT/11/2012

Jednocze¶nie informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 6943

Og³oszenie dodane: Piatek, 09 Listopad, 2012  12:45

Identyfikator: 424611

Wy¶wietleñ: 63197

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  2. Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji
  3. Doradca Finansowy
  4. Doradca ubezpieczeniowy
  5. Doradca Finansowo-ubezpieczeniowy