Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Radca prawny / adwokat

Białystok i okolice

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o. o. podejmie współpracę z radcą prawnym lub adwokatem z Białegostoku i okolic.

Opis stanowiska:
-reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz innymi organami,
-obsługa Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych,
-opracowywanie treści pism procesowych.

Wymagania:
-uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
-minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych,
-samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
-pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii,
-umowę agencyjna lub zlecenia.

Prosimy o przesyłanie cv wraz z listem motywacyjnym.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 26 Czerwiec, 2013  09:40

Identyfikator: 465182

Wyświetleń: 6088