Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Instruktor Żeglarstwa

Dla zaprzyjaźnionej firmy turystycznej organizującej rejsy i obozy żeglarskie na terenie Wielkich Jezior Mazurskich - poszukujemy osób chętnych do pracy wakacyjnej jako:

Nr ref. IŻ/W/2012
Miejsce pracy: Mazury

Wystarczy stopień Sternika Jachtowego oraz chęć nabycia stażu szkoleniowego.

Obowiązki:
-pełnienie funkcji instruktora na rejsie lub obozie żeglarskim,
-postępowanie zgodnie z wytycznymi kierownika imprezy i organizatora.

Wymagania:
-patent przynajmniej Sternika Jachtowego,
-doświadczenie w prowadzeniu jachtów żaglowych,
-odpowiedzialność,
-dyspozycyjność w okresie wakacyjnym,
-pozytywne nastawienie.

Oferujemy:
-miłą atmosferę,
-zakwaterowanie i wyżywienie,
-wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

ZGŁOSZENIA:
Kandydatów zainteresowanych powyższymi ofertami, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: sternicy@talentpartners.pl/

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć:
-informację o posiadanych uprawnieniach żeglarskich,
-informację o doświadczeniach: dotyczących prowadzenia jachtów, szkoleń itp.
-informację o dyspozycyjności, tzn. od kiedy do kiedy w wakacje jesteś zainteresowany pracą,
-namiary na siebie.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Marzec, 2012  16:13

Identyfikator: 387527

Wyświetleń: 3697