Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Samochodu Ciężarowego

Białystok

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/ -tki na stanowisko:

Nr ref.: KSC/06/2013

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
&#8226;Wykonywanie przewozu złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego;
&#8226;Utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej;
&#8226;Utrzymywanie odpowiednich relacji z serwisami zewnętrznymi;
&#8226;Dbałość o właściwy wizerunek firmy wśród dostawców złomu;
&#8226;Prowadzenie oraz dbałość o kompletność dokumentacji;
&#8226;Przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym, o czasie pracy kierowcy, ustawy o transporcie drogowym oraz rozporządzenia;
&#8226;Przestrzeganie ustalonych norm w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska,;
&#8226;Utrzymywanie płynne, skutecznej komunikacji ze współpracownikami i wydziałami firmy oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

Nasze wymagania:
&#8226;Aktualne prawo jazdy kat. C+E (wpis kodu 95);
&#8226;Min. 3 lata jako kierowca samochodu ciężarowego;
&#8226;Ukończone i ważne szkolenie okresowe &#8211; kwalifikacje zawodowe;
&#8226;Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego;
&#8226;Aktualne badania psychologiczne oraz lekarskie;
&#8226;Aktualne zaświadczenie o niekaralności (max. 3 m-ce od daty wystawienia);
&#8226;Mile widziane uprawnienia na HDS wydane przez UDT dla kat. II Ż;
&#8226;Mile widziane doświadczenie z zakresu mechaniki pojazdów oraz urządzeń hydraulicznych;
&#8226;Wysoka motywacja do pracy;
&#8226;Gotowość do ciągłego rozwoju;
&#8226;Umiejętność pracy w grupie;

Klient oferuje:
&#8226;Zatrudnienie w stabilnej, rozwojowej firmie;
&#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226;Pracę w przyjaznym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Czerwiec, 2013  12:19

Identyfikator: 463917

Wyświetleń: 4517