Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowcy C+E

Białystok

Dla naszego klienta, poszukujemy kierowców C+E do transportu krajowego.

OBOWIĄZKI:
transport powierzonego materiału w kraju,
dbanie o powierzone mienie.
WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. C+E ,
doświadczenie w prowadzeniu pojazdu z przyczepą .
ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego oraz szkolenie okresowe,
aktualne badania,

OFERUJEMY:
umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w systemie 2-zmianowym,
możliwość codziennych powrotów na bazę,

CV proszę kierować na adres sebastianwieckowski@w p.pl/
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Sierpien, 2014  22:34

Identyfikator: 518170

Wyświetleń: 4615