Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Wielkopolska

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta znanej firmy z branży elastycznych opakowań żywności, obecnie poszukuje osoby na stanowisko poszukujemy:

Miejsce pracy: cała Polska
Nr ref: PH/11/2012

Opis stanowiska:
Realizacja założonych planów sprzedażowych
Obsługa klientów na podległym terenie
Rozbudowa bazy klientów

Wymagania:
Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe w jednej lub kilku następujących dziedzinach nauki: Technologia żywności, Chemia, Inżynieria chemiczna, Materiałoznawstwo
Doświadczenia zawodowe w jednej z powyższych dziedzin lub w dziedzinie opakowań żywności będą poważnie brane pod uwagę
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Excel, Microsoft Word, komunikacja e-mail itp.)
Umiejętność komunikacji/taktyki sprzedaży
Dobry gracz w zespole
Prawo jazdy kat. B
Samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne
Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy:
Pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy
Szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania, ubezpieczenie medyczne
Możliwości rozwoju
Samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę
Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer)

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail

w tytule e-mail podając nr ref. PH/11/2012

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Styczen, 2013  13:14

Identyfikator: 432818

Wyświetleń: 2334