Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży materiały budowlane

Olkolice Białegostoku

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obowiązki:

sprzedaż nawozów i materiałów budowlanych,

ofertowanie, doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów

pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży

obsługa klienta przychodzącego i klienta pozyskanego w terenie

Wymagania:

wykształcenie min. średnie,

doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

znajomość branży materiałów budowlanych,

umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów

odpowiedzialne podejście do pracy, samodzielność, kreatywność

Oferta dla kandydata:

Umowę o prace po okresie próbnym

praca w dziale handlowym w siedzibie firmy

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail: kasia@gpconsultants.eu

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Czerwiec, 2012  09:00

Identyfikator: 399820

Wyświetleń: 3006