Białystok, Podlaskie

Sprzedawca w sklepie z artykułami do wykańczania wnętrz (z orzeczeniem) Białystok

Białystok

INTERIMAX jest nowoczesną firmą, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
Sprzedawca w sklepie z artykułami do wykańczania wnętrz

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
- aktywna sprzedaż produktów,
- doradztwo i kompleksowa obsługa klienta,
- prezentowanie towaru,
- dbanie o wygląd ekspozycji
- wykładanie towaru.

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- chęci do pracy,
- umiejętności komunikacyjne,
- mile widziane doświadczenie w handlu,
- odpowiedzialność i dokładność,
- wykształcenie m.in. zawodowe,
- gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- możliwość zatrudnienia na pełny etat lub pół etatu,
- przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacjaon@interimax.com wraz z nazwą stanowiska.

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Czerwiec, 2014  15:37

Identyfikator: 509816

Wyświetleń: 4252