Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk

Niemcy

SERVIS HR sp. z o.o. nr certyfikatu 12127 poszukuje dla swojego niemieckiego klienta renomowanej firmy z branży usług elektrycznych zmotywowanych pracowników na stanowisko:
Elektryk
Obowiązki:
- Praca na dużych budowach jak i w małych prywatnych domach,
- Wykonywanie instalacji elektrycznych wraz z sprawdzaniem prawidłowości działania,
- Samodzielny montaż urządzeń technicznych w budynku,
- Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.
Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe,
- Doświadczenia w pracy jako elektryk,
- Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.
Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc pracownika SERVIS HR w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Wrzesien, 2015  08:43

Identyfikator: 562317

Wyświetleń: 1968