Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lakiernik samochodowy

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy lakiernika samochodowego.

Zakres obowiązków:

- mieszanie farb,
- przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie,
- lakierowanie powierzchni karoserii samochodów osobowych,
- praca z farbami na bazie wodnej.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego min. 5 lat,
- mile widziani kandydaci z własnym samochodem,
- minimum podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
- darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu zapewnione przez Pracodawcę,
- płatne urlopy,
- zatrudnienie na warunkach holenderskich,
- darmowe ubezpieczenie zdrowotne.

Proszę o przesłanie cv na adres info@dialloconsulting.eu z dopiskiem LAKIERNIK

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Pazdziernik, 2019  14:42

Identyfikator: 667067

Wyświetleń: 2016