Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka dla 78 &#8211; letniej pani Olivii - Niemcy

Białystok

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Hamburg

Seniorka choruje na Parkinsona oraz cukrzycę. Pani Olivia ma również problemy z przełykaniem i nadciśnieniem. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:
Pomoc podopiecznej w ubieraniu, myciu, pielęgnacji ciała oraz czynnościach toaletowych. W razie potrzeby opieka nad seniorką również w nocy.
Opiekunka odpowiedzialna będzie za prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów.

Wymagania:
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Cierpliwe i serdeczne podejście do drugiego człowieka
Mile widziane prawo jazdy

Zapewniamy:
Opiekunką oferujemy zakwaterowanie w domku jednorodzinnym z dostępem do Internetu oraz wyżywienie, przejazd w obie strony, ubezpieczanie, atrakcyjne zarobki oraz dodatkowe premie.

gowork.pl/niemcy_aplikuj,1

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7567 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Luty, 2016  13:38

Identyfikator: 576030

Wyświetleń: 1691