Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna osoba do opieki w roli opiekunki

Białystok

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.
Miejsce delegacji: okolice Dusseldorf
Data wyjazdu: 01.07.2015
Szukamy opiekunki dla Pani Karoliny, który ma 76 lat i mieszka z mężem.
Seniorka jest w dobrej kondycji psychicznej, jednak ma problemy z mobilnością, jeździ na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy podczas wstawania. Choruje na Alzheimera oraz demencję.
Obowiązki:
Wsparcie podopiecznej przy prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie, pranie). A także pomoc w codziennym funkcjonowaniu: (ubieraniu, kąpielach, zmianie pielucho - majtek), pomoc w spożywaniu posiłków oraz przenoszenie z wózka na łóżko.
Wymagania:
Oczekujemy: doświadczenia, komunikatywnej znajomość języka, miłego usposobienia, zaangażowania w powierzone obowiązki. Opiekunka musi być osobą niepalącą, posiadać czynne prawo jazdy oraz mile widziane referencje.
Oferujemy:
Opiekunom zapewniamy wysokie zarobki (do 1500 euro netto), legalne zatrudnienie (ZUS), godziwe warunki pracy (zakwaterowanie, wyżywienie).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6272 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Czerwiec, 2015  14:53

Identyfikator: 552068

Wyświetleń: 2128