Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Opiekunki Niemcy - Legalna, dobrze płatna praca

Białystok

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Praca opiekunki do osób starszych w Niemczech
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy hienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz gotowość do czuwania w nocy.
Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 850-1300euro netto
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt pod nr tel 796 202 465.
Czekamy na Twoją aplikację!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Marzec, 2015  15:24

Identyfikator: 541045

Wyświetleń: 2464