Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Białystok

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki dla Pana Horsta.
Miejsce zlecenia:
Pan Horst ma 81 lat (90 kg i 175 cm wzrostu), ma nowotwór oraz nadciśnienie, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy by wstać. Ma problemy z nietrzymaniem moczu.
Stan psychiczny w normie.
Obowiązki:
Opiekunka będzie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz robieniem zakupów, przygotowywaniem posiłków, pomagała podopiecznemu w ubieraniu, kąpielach oraz w dojściu do toalety. Opiekunka będzie również transferować pana z wózka na łóżko.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i w podeszłym wieku
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
prawo jazdy
mile widziane referencje
Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Czerwiec, 2015  14:29

Identyfikator: 552982

Wyświetleń: 2390