Białystok, Podlaskie

Ślusarz - Niemcy - atrakcyjne wynagrodzenie - zapewnione lokum

Typ ogłoszenia: Dam Prace

HR Navigator z miłą chęcią zatrudni osobę na stanowisku:
ŚLUSARZ &#8211; praca w Niemczech
Miejsce pracy: Frankenau

WYMAGANIA WOBEC PRACOWNIKA:
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
&#8226; wcześniejsze doświadczenie w pracy jako ślusarz,
&#8226; gotowość do pracy w systemie zmianowym, a zarówno w soboty
ZADANIA PRACOWNIKA:
&#8226; kontrola ruchu oraz jego przygotowanie, wykonywanie prac ślusarskich,
&#8226; realizacja napraw, konserwacji oraz usuwanie usterek technicznych,
CO OFERUJEMY:
&#8226; umowa o pracę tymczasową,
&#8226; wynagrodzenie 1600&#8364; netto/miesiąc (13&#8364; brutto/h),
&#8226; zapewnione bezpłatne mieszkanie,
&#8226; pomoc polskiego koordynatora,
&#8226; karta EKUZ oraz druk A1

Skontaktuj się z nami!
Mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Telefon: +48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul.Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Wrzesien, 2020  14:11

Identyfikator: 690544

Wyświetleń: 831