Białystok, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Woj podlaskie

Ogólnopolska firma zajmująca się marketingiem i sprzedażą budująca w chwili obecnej nowe kanały dystrybucji zatrudni osoby na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy na obszarze wszystkich województw.

Miejsce pracy: cała Polska &#8211; wszystkie województwa.
Regionalny Przedstawiciel Handlowy będzie odpowiedzialny za obszar jednego wybranego województwa.

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami. Udział w negocjacjach. Budowanie wizerunku firmy.

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie i podtrzymywanie trwałych kontaktów z klientami
Sprzedaż bezpośrednia oferowanego produktu do firm
Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikatywność
Wysoka kultura osobista
Silna motywacja i determinacja w działaniu, zaangażowanie w pracę
Zorientowanie na cele, umiejętność planowania i organizacji własnego czasu
Doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych związanych z obsługą klientów i sprzedażą bezpośrednią
Własna działalność gospodarcza lub gotowość współpracy jako firma

Oferujemy:
Niestandardową, ciekawą i rozwijającą pracę w firmie nastawionej na sukces
Pracę w miłej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne bez górnego limitu
Samodzielne stanowisko pracy
Dużą swobodę działania
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z adnotacją jakiego województwa dotyczy ogłoszenie

W treści e-maila proszę o podanie na obszar jakiego województwa jest aplikacja.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Grudzien, 2013  13:29

Identyfikator: 490501

Wyświetleń: 7520